Ezen a weboldalon autóbérléssel és bérbeadással kapcsolatos segédanyagokat, és oktatóanyagokat jelentetünk meg.

Figyelem: Autóbérléshez kattints ide! Ha bérbeadó vagy és a járműveidet szeretnéd feltölteni, illetve kezelni, itt tudsz bejelentkezni: sinexrent.com!

Feladatok:

  • Egyedi nemzetközi portál rendszer fejlesztése, továbbfejlesztése PHP és javascript nyelven
  • Webes értékesítési rendszerek fejlesztése
  • Egyedi internetes megoldások fejlesztése

Elvárások:

  • Minimum két éves PHP fejlesztői tapasztalat
  • SQL adatbáziskezelők alapos ismerete ( MySQL )
  • Objektum Orientált fejlesztési szemlélet ismerete és használata
  • MVC megközelítés használata
  • HTML5, CSS3 részletes ismerete
  • jQuery alapos ismerete
  • Bootstrap HTML, CSS, JS frameworkök ismerete
  • Kreativitás
  • Magas szintű probléma megoldó képesség
  • Jó csapattag
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Szakmai angol nyelv ismerete

Előnyt jelent:

  • Symphony 2 ismerete
  • ExtJS 4, 5 ismerete
  • GIT vagy SVN tapasztalat
  • AngularJS ismerete
  • JAVA-s ismeretek
  • MongoDB ismeretek, gyakorlat
  • Linux rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jó körülmények
  • Fiatal, jó hangulatú csapat
  • Budapesti munkavégzés

Ezekben kérlek, ne felejtsd el megírni nekünk, hogy miben tartod magad a legjobbnak, és mennyit akarsz keresni.